Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 3 badkamers

Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L Cannes ligt op 14 minuten te voet van het Musée de la Castre en biedt wifi voor zaken of vrije tijd. MJC Picaud en het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes liggen op minder dan 350 meter van en niet ver van dit appartement van 70 m².

Bij deze accommodatie zijn een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L biedt een terras en heeft tevens een buitenzwembad.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt dit appartement een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast.

Dit 3-badkamer appartement is gelegen binnen een 10-minuten rijafstand van de Île Sainte-Marguerite. Een wandeling van 15 minuten brengt u naar het stadscentrum. 2-slaapkamer Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L is te bereiken in de buurt van Beausite bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L Cannes
Residence Eden Park Cannes Bld Du Midi 2 Piscines Sauna Plage
Mobiele prijsaanbieding

Residence Eden Park Cannes Bld Du Midi 2 Piscines Sauna Plage

8.0
Heel goed 1 beoordeling
94 m van de accommodatie
Cannes Situation Ideale
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Situation Ideale

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
143 m van de accommodatie
Palais Noailles
Mobiele prijsaanbieding

Palais Noailles

6.0
Aangenaam 3 beoordelingen
396 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    29 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Verwarmd zwembad
    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer06029025782HT
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L?
      Populaire plekken in de buurt van Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L zijn onder andere het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes, het Musée de la Castre, de Île Sainte-Marguerite.
    • Welke betaalmethoden worden in Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L geaccepteerd?
      Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • Visa
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L?
      Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Wordt internet in dit appartement aangeboden?
      Ja, dit appartement biedt wifi.
    • Is er een keuken in Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L?
      Bij Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast.
    • Hoe groot is Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L?
      Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L heeft een totale oppervlakte van 70 m².
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    29 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Superbe Appartement Plage Du Midi 2 Piscines 325L Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten